Uygulama Özellikleri

Sistemin alt tarafında yer alan havuzdaki su, bir motor yardımıyla sistemin üst tarafındaki boruya yerleştirilmiş olan elektronik kontrollü vanalara pompalanmaktadır. Bu vanalar, elektronik bir kart vasıtasıyla senkronize olarak açılıp kapatılarak istenilen her türlü şekil, logo ve yazı aşağı düşen su damlalarıyla oluşturulabilmektedir.

Sistemin görselliğinin arttırılması için talebe göre beyaz veya RGB LED’lerle aydınlatma sağlanmaktadır. Sistemin açılış/kapanışı uzaktan kumanda aracılığı ile yapılabilmektedir.

Sistemimiz istenilen genişlik ve yükseklikte ürütilebilmekte olup önerdiğimiz minimum boyutlar 3 metre genişlik ve 3 metre yüksekliktir. Uygulama yapılacak alana göre ürünümüz mimarlarımız tarafından dizayn edilir ve kaplama malzemesi seçilir.

Firmamız ürünün projelendirilmesinden kurulumuna kadar gerekli tüm hizmetleri sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

1. Konstrüksiyon

Sistemimizin konstrüksiyonu kutu profiller ile kurulmuş olup, akışkan teması olan kısımlar paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

2. Akışkan

Sistemin akışkan maddesi sudur. Uygulama sırasında suyun yosunlanmasını engelleyici çözeltiler eklenir ve özel filtreler kullanılarak sudaki istenmeyen maddeler temizlenir.

3. Vanalar

Sistemimizde uzun ömürlü, özel üretim elektronik kontrollü vanalar kullanılmaktadır. Tasarımın boyutlarına göre kullanılacak vana sayısı belirlenir.

4. Elektronik

Vanaların kontrolünü sağlayan elektronik kartımız firmamız mühendisleri tarafından özel olarak üretilmiştir. Elektronik kart ve güç birimleri su geçirmez bir pano içerisinde muhafaza edilmektedir.

5. Yazılım

Ürün ile birlikte istenilen resim, yazı ve şekilleri sisteme aktarabilen bir yazılım teslim edilmektedir. Yazılım kullanımı oldukça kolay olup gerekli kullanım talimatları ürün teslimatı sırasında verilmektedir.

6. Aydınlatma

Sistemimiz güçlü LED’lerle aydınlatılmaktadır. Tasarımın boyutlarına göre kullanılacak LED uzunluğu belirlenir.